• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  DWHG10 / 16/22/25/32 SERIES magneti pilot operuar drejtuar valvulave

  Përshkrim i shkurtër:

  DWHG series are solenoid pilot operated spool type valves . This series are used to control the start ,stop and direction of flow.


  Detail Product

  Produkt Tags

  seri DWHG janë solenoid pilot të operohet valvulave të tipit rrotë. Kjo seri janë përdorur për të kontrolluar fillimin, të ndaluar dhe drejtimi i rrjedhjes.

  madhësi 10 16 22 25 32
  Max presion vepron PAB (MPa) 31.5 35 31.5 35 35
  rrjedhë jashtmi T Port (MPa) 31.5 25 25 25 25
  rrjedhë nga brenda T Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
  (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
  rrjedhë jashtmi Y Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
  (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
  Min. presioni piloti (MPa) 0,45-1 0,45-1,3 0,45-1 0,45-1 0,45-1
  Max. norma rrjedhin (L / min) 160 300 450 650 1100
  Pesha (KGS) 6.7 9.5 12 18 38.5
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore hedh sipërfaqe phosphating
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  kthesa karakteristike: Lloji 4DWHG10 ... (e matur me HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

  777

  kthesa karakteristike: Lloji 4DWHG16 ... (e matur me HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

  888

  kthesa karakteristike: Lloji 4DWHG22 ... (e matur me HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

  999

  kthesa karakteristike: Lloji 4DWHG25 ... (e matur me HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

  101010

  kthesa karakteristike: Lloji 4DWHG32 ... (e matur me HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

  111111

   

  simbolet bobinë

  5555

  Pilot furnizimit fluide

  6666

  1,4DWHG10
  (1) piloti i brendshëm dhe piloti i jashtëm: The "P" port me M6 vidhos 3 është piloti i jashtëm, për të kthyer në valvula në pilot të brendshëm, M6 vidhos 3 duhet të hiqen.
  (2) ikjen brendshëm dhe të jashtëm ikjen: Heqja e rrufe në qiell me 1, për të instaluar M6 vidhos 2 është ikjes jashtëm, heq kapakun M6 screew 2 është ikjen e brendshme.

  2,4DWHG16
  (1) piloti i brendshëm dhe piloti i jashtëm: Heqja e mbuluar anash, instalimit të pin për të lejuar "P" port me pozicion të hapur është piloti i brendshëm, për të kthyer pin në port "P" me pozitë mbyllën është ikjes jashtme.
  (2) kullimit të brendshëm dhe të jashtëm kullimin: Heqja bulon 1 dhe instalimi M6 vidë 2 është kullimin e jashtme, heq kapakun M6 vidë 2 është kullimin e brendshme.

  Pilot furnizimit fluide

  7777

  3,4DWHG25
  (1) piloti i brendshëm dhe piloti i jashtëm: Heqja e mbuluar anash, instalimi M6 vidhos 1 është piloti i jashtëm, heq kapakun M6 vidhos 2 është piloti i brendshëm.
  (2) kullimit të brendshëm dhe të jashtëm kullimin: Heqja e M6 vidë 2 në port "T" në majë të valvulës kryesor eshte kullimin e brendshme, instalimi M6 vidë 2 është kullimin e jashtme.
  4,4DWHG32
  1, piloti i brendshëm dhe piloti i jashtëm: Instalimi M6 vidhos 1 në "P" port në krye të valvulave kryesore është piloti i jashtëm, duke hequr M6 vidhos 1 është piloti i brendshëm.
  2, kullimin të brendshëm dhe të jashtëm kullimin: Heqja e M6 vidë 2 në port "T" në majë të valvulës kryesor eshte kullimin jashtëm; instalimit M6 vidë 2 është kullimin e brendshme.
  SHËNIM: 1. "X" port në pjatë bazë duhet të mbyllën nëse piloti brendshëm.
  2. "Y" port në pjatë bazë duhet të mbyllën nëse ikjes së brendshme.

  4DWHG10 Subplate Instalimi Përmasat

  8888

  9999

   

  4DWHG16 Subplate Instalimi Përmasat

  1111111

   

  Set Valve së vidhos
  4 të M10 × 60 GB / T70.1-12.9 Shtrëngimi çift rrotullues Ma = 75Nm.
  2 M6 × 60 GB / T70.1-12.9 Slimming rrotullues ma = 15.5Nm.
  O-ring për PTAB Portin: φ26 × 2.4
  O-unazë për xyl Portin: φ15 × 1.9

  4DWHG22 Subplate Instalimi Përmasat

  222222

   

  Set Valve së vidhos
  6 të M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Shtrëngimi çift rrotullues Ma = 130Nm.
  O-ring për PTAB Portin: φ31 × 3.1
  O-unazë për XY Portin: φ25 × 3.1

  4DWHG25 Subplate Instalimi Përmasat

  3333333

  Set Valve së vidhos
  6 të M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Shtrëngimi çift rrotullues Ma = 130Nm.
  O-ring për PTAB Portin: φ34 × 3.1
  O-unazë për XY Portin: φ25 × 3.1

  4DWHG32 Subplate Instalimi Përmasat

  1111

  Set Valve së vidhos
  6 të M20 × 80 GB / T70.1-2000 12.9 Shtrëngimi çift rrotullues Ma = 430Nm.
  O-unazë për PTAB Portin: φ42 x 3
  O-unazë për XY Portin: φ19 x 3

  dimensionet e instalimit

  2222

  3333


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  produkteve të përafërta

   Enquiry TANI
   • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

   WhatsApp Online Chat !