• Telefoon: + 86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10/16/22/25/32 TAXANAHA DUULIYADA SOLENOID

    Sharaxaad Gaaban:

    Taxanaha DWHG waa duuliyaha solenoid ee ku shaqeeya nooca dabaasha.Taxanahan waxa loo isticmaalaa in lagu xakameeyo bilawga, joogsiga iyo jihada socodka.


    Faahfaahinta Alaabta

    Tags Product

    Taxanaha DWHG waa duuliyaha solenoid ee ku shaqeeya nooca dabaasha.Taxanahan waxa loo isticmaalaa in lagu xakameeyo bilawga, joogsiga iyo jihada socodka.

    Cabbirka 10 16 22 25 32
    Cadaadiska ugu sarreeya ee PAB (MPa) 31.5 35 31.5 35 35
    Dekadda T (MPa) ee dibadda laga saaray 31.5 25 25 25 25
    Dekadda T Port (MPa) gudaha laga saaray (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10
    (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16
    Dekedda Y Port (MPa) ee dibadda laga saaray (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10
    (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16
    Min.Cadaadiska tijaabada (MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max.heerka socodka (L/min) 160 300 450 650 1100
    Miisaanka (KGS) 6.7 9.5 12 18 38.5
    Valve body (Material) Daaweynta dusha sare tuurista oogada fosfatka
    Nadaafadda saliidda NAS1638 fasalka 9 iyo ISO4406 fasalka 20/18/15

    Curyaaminta dabeecadda: Nooca 4DWHG10… (waxaa lagu cabbiraa HLP46,Voil=40℃±5℃))

    777

    Curyaaminta dabeecadda: Nooca 4DWHG16… (waxaa lagu cabbiraa HLP46,Voil=40℃±5℃)

    888

    Curyaaminta dabeecadda: Nooca 4DWHG22… (waxaa lagu cabbiraa HLP46,Voil=40℃±5℃))

    999

    Curyaaminta dabeecadda: Nooca 4DWHG25… (waxaa lagu cabbiraa HLP46,Voil=40℃±5℃))

    101010

    Curyaaminta dabeecadda: Nooca 4DWHG32… (waxaa lagu cabbiraa HLP46,Voil=40℃±5℃)

    111111

     

    Calaamadaha Spool

    5555

    Bixinta dareeraha tijaabada

    6666

    1,4DWHG10
    (1) Duuliye gudaha ah iyo duuliye dibadda ah:Dekedda "P" ee leh M6 screw 3 waa duuliye dibadda ah, si loogu beddelo waalka duuliyaha gudaha, furka M6 3 waa in meesha laga saaraa.
    (2) Biyo-mareenka gudaha iyo dheecaanka dibadda: Ka-saarida boolka 1, si loo rakibo daboolka M6 2 waa qulqulka dibadda, fur M6 sreew 2 waa qulqulka gudaha.

    2,4DWHG16
    (1) Duuliye gudaha ah iyo duuliye dibadeed: Ka saarida daboolka dhinaca, rakibidda biinanka si loogu oggolaado dekedda "P" oo leh boos furan waa duuliye gudaha ah, si loogu beddelo pin-ka "P" deked leh booska xiran waa qulqulka dibadda.
    (2) Biyo-mareenka gudaha iyo biya-mareenka dibadda: Ka-saarista boolka 1 iyo rakibidda M6 screw 2 waa qulqulka dibadda, fur M6 screw 2 waa biyo-mareen gudaha ah.

    Bixinta dareeraha tijaabada

    7777

    3,4DWHG25
    (1) Duuliye gudaha ah iyo duuliye dibadeed: Ka saarida daboolka dhinaca, rakibida M6 screw 1 waa duuliye dibadda ah, fur M6 screw 2 waa duuliye gudaha ah.
    (2) Biyo-mareenka gudaha iyo qulqulka dibadda: Ka saarida muraayadda M6 ee 2 ee dekedda "T" ee ku taal xagga sare ee waalka weyn waa qulqulka gudaha, rakibidda muraayadda M6 2 waa qulqulka dibadda.
    4,4DWHG32
    1. Duuliye gudaha ah iyo duuliye dibadda ah: Ku rakibida furka M6 ee 1 ee "P" deked ku taal dusha sare ee waalka weyn waa duuliye dibadeed; ka saarista boolal M6 1 waa duuliye gudaha ah.
    2. Biyo-mareenka gudaha iyo dheecaanka dibedda: Ka saarista bool M6 2 ee "T" dekedda sare ee waalka weyn waa dheecaan dibadda; rakibidda boolal M6 2 waa dheecaan gudaha ah.
    FIIRO GAAR AH: 1. Dekadda "X" ee ku taal saxanka salku waa in lagu xidhaa haddii duuliyaha gudaha.
    2.Dekedda "Y" ee ku taal saxanka saldhiga waa in la xiraa haddi biyo mareen gudaha ah.

    4DWHG10 Qaybaha Rakibaadda Subplate

    8888

    9999kii

     

    4DWHG16 Cabbirrada Rakibaadda Subplate

    1111111

     

    Qalab go'an oo Valve ah
    4 ee M10×60 GB/T70.1-12.9 Adkeynta torque Ma=75Nm.
    2 ee M6×60 GB/T70.1-12.9 Adkeynta xajmiga Ma=15.5Nm.
    O-ring ee Dekedda PTAB: φ26×2.4
    O-ring ee Dekedda XYL: φ15×1.9

    4DWHG22 Qaybaha Rakibaadda Subplate

    222222

     

    Qalab go'an oo Valve ah
    6 ee M12×60 GB/T70.1-12.9 Adkeynta xajmiga Ma=130Nm.
    O-ring ee Dekedda PTAB: φ31×3.1
    O-ring ee Dekedda XY: φ25×3.1

    4DWHG25 Qaybaha Rakibaadda Subplate

    3333333

    Qalab go'an oo Valve ah
    6 ee M12×60 GB/T70.1-12.9 Adkeynta xajmiga Ma=130Nm.
    O-ring ee Dekedda PTAB: φ34×3.1
    O-ring ee Dekedda XY: φ25×3.1

    4DWHG32 Qaybaha Rakibaadda Subplate

    1111

    Qalab go'an oo Valve ah
    6 ee M20×80 GB/T70.1-2000 12.9 Adkeynta xadiga Ma=430Nm.
    O-ring ee Dekedda PTAB: φ42×3
    O-ring ee Dekedda XY: φ19×3

    Cabbirrada rakibidda

    2222

    3333


  • Hore:
  • Xiga:

  • Fariintaada noo soo dir:

    WEYDII HADDA
    • * CAPTCHA:Fadlan dooroBaabuur

    Alaabooyinka LA XIRIIRA

    WEYDII HADDA
    • * CAPTCHA:Fadlan dooroGaari xamuul ah

    WhatsApp Online chat!