• Kelepona: + 86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10/16/22/25/32 SERIES SOLENOID PILOT I OPERATED DIRECTIONAL VALVES

    ʻO ka wehewehe pōkole:

    ʻO ka moʻo DWHG he solenoid pilot i hoʻohana ʻia i nā ʻano spool valves.Hoʻohana ʻia kēia moʻo e hoʻomalu i ka hoʻomaka, hoʻomaha a me ke kuhikuhi o ke kahe.


    Huahana Huahana

    Huahana Huahana

    ʻO ka moʻo DWHG he solenoid pilot i hoʻohana ʻia i nā ʻano spool valves.Hoʻohana ʻia kēia moʻo e hoʻomalu i ka hoʻomaka, hoʻomaha a me ke kuhikuhi o ke kahe.

    Nui 10 16 22 25 32
    Pumi hana kiʻekiʻe PAB(MPa) 31.5 35 31.5 35 35
    T Port (MPa) i hoʻokahe ʻia i waho 31.5 25 25 25 25
    T Port (MPa) i hoʻokahe ʻia i loko (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10
    (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16
    Puka Y i hoʻokahe ʻia i waho (MPa) (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10
    (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16
    Min.Pilot pressure(MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max.kahe kahe (L/min) 160 300 450 650 1100
    Kaumaha(KGS) 6.7 9.5 12 18 38.5
    Kino kiwi (Material)Lapaʻau ʻili e hoolei ana i ka phosphating surface
    ʻAila maʻemaʻe NAS1638 papa 9 a me ISO4406 papa 20/18/15

    Nā ʻōkuhi hiʻohiʻona: ʻAno 4DWHG10… (ana ʻia me HLP46,Voil=40℃±5℃)

    777

    Nā ʻōkuhi kikoʻī: ʻAno 4DWHG16… (ana ʻia me HLP46, Voil=40 ℃ ± 5 ℃)

    888

    Nā ʻōkuhi maʻamau: ʻAno 4DWHG22… (ana ʻia me HLP46, Voil=40 ℃ ± 5 ℃)

    999

    Nā ʻōkuhi hiʻohiʻona: ʻAno 4DWHG25… (ana ʻia me HLP46,Voil=40℃±5℃)

    101010

    Nā ʻōkuhi hiʻohiʻona: ʻAno 4DWHG32… (ana ʻia me HLP46,Voil=40℃±5℃)

    111111

     

    Nā hōʻailona spool

    5555

    Hoʻolako wai pailaka

    6666

    1、4DWHG10
    (1) Pilota loko a me ka pilo pilo waho: ʻO ke awa "P" me ka M6 screw 3 he pilo pilo waho, no ka hoʻohuli ʻana i ka valve i loko o ke pilote, pono e wehe ʻia ka M6 screw 3.
    (2) Waiwai loko a me waho: ʻO ka wehe ʻana i ka pahu 1, e hoʻokomo i ka M6 screw 2 ʻo ia ka wai waho, wehe i ka M6 screew 2 i loko.

    2、4DWHG16
    (1) Pilota loko a me ka pilo waho: ʻO ka wehe ʻana i ka uhi ʻaoʻao, hoʻokomo i ka pine e ʻae ai i ke awa "P" me ke kūlana hāmama ʻo ia ka pilote kūloko, e hoʻohuli i ka pine i loko o ke awa "P" me ke kūlana i hoʻopili ʻia ʻo ia ke kahawai waho.
    (2) Waiwai loko a me waho: ʻO ka wehe ʻana i ka pahu 1 a me ka hoʻokomo ʻana i ka M6 screw 2 ʻo ia ka hoʻoheheʻe waho, e wehe i ka M6 screw 2 ʻo ia ka wai i loko.

    Hoʻolako wai pailaka

    7777

    3、4DWHG25
    (1) Pilota loko a me ka hoʻokele waho: ʻO ka wehe ʻana i ka uhi ʻaoʻao, ka hoʻokomo ʻana i ka M6 screw 1 ka pilo waho, wehe i ka M6 screw 2 ʻo ia ka mea hoʻokele kūloko.
    (2) Waiwai loko a me waho: ʻO ka wehe ʻana i ka wili M6 2 ma ke awa "T" ma luna o ka pahu nui he wai i loko, ʻo ka hoʻokomo ʻana i ka wili M6 2 ʻo ia ka wai waho.
    4、4DWHG32
    1、Pilota loko a me ka hoʻokele waho: ʻO ka hoʻokomo ʻana i ka wili M6 1 ma ke awa “P” ma luna o ka valve nui, ʻo ia ka mea hoʻokele waho;
    2、Wai loko a me waho: ʻO ka wehe ʻana i ka M6 screw 2 ma ke awa "T" ma luna o ka pahu nui he wai waho;
    KA MANAʻO: 1. Pono e hoʻopili ʻia ke awa "X" ma ka pā kumu inā hoʻokele i loko.
    2. Pono e hoʻopili ʻia ke awa "Y" ma ka pā kumu inā hoʻokahe i loko.

    4DWHG10 Nā Ana Hoʻokomo Subplate

    8888

    9999

     

    4DWHG16 Nā Ana Hoʻokomo Subplate

    1111111

     

    ʻO ka wili hoʻonohonoho o Valve
    4 o ka M10×60 GB/T70.1-12.9 ʻO ke koʻo hoʻopaʻa paʻa Ma=75Nm.
    2 o ka M6×60 GB/T70.1-12.9 ʻO ke koʻo hoʻopaʻa paʻa Ma=15.5Nm.
    O-ringi no ka PTAB Port: φ26×2.4
    O-ringi no XYL Port: φ15×1.9

    4DWHG22 Nā Ana Hoʻokomo Subplate

    222222

     

    ʻO ka wili hoʻonohonoho o Valve
    6 o ka M12×60 GB/T70.1-12.9 ʻO ke koʻo hoʻopaʻa paʻa Ma=130Nm.
    O-ringi no ka PTAB Port: φ31×3.1
    O-ringi no XY Port: φ25×3.1

    4DWHG25 Nā Ana Hoʻokomo Subplate

    3333333

    ʻO ka wili hoʻonohonoho o Valve
    6 o ka M12×60 GB/T70.1-12.9 ʻO ke koʻo hoʻopaʻa paʻa Ma=130Nm.
    O-ringi no ka PTAB Port: φ34×3.1
    O-ringi no XY Port: φ25×3.1

    4DWHG32 Nā Ana Hoʻokomo Subplate

    1111

    ʻO ka wili hoʻonohonoho o Valve
    6 o ka M20×80 GB/T70.1-2000 12.9 ʻO ke koʻo hoʻopaʻa paʻa Ma=430Nm.
    O-ringi no ka PTAB Port: φ42×3
    O-ringi no XY Port: φ19×3

    Nā ana hoʻokomo

    2222

    3333


  • Mua:
  • Aʻe:

  • E hoʻouna i kāu leka iā mākou:

    NINAU ANO
    • * CAPTCHA:E ʻoluʻolu e koho i kaKaʻa

    HANA PILI

    NINAU ANO
    • * CAPTCHA:E ʻoluʻolu e koho i kaKaʻa kaʻa

    WhatsApp Online Chat !