• Telefoni: +86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10/16/22/25/32 SERIES SOLENOID PILOT FA'AGA'I FA'A'OGA FA'ALA

    Fa'amatalaga Puupuu:

    DWHG fa'asologa o solenoid pailate fa'agaioia alatotoa ituaiga spool.O lenei faasologa e faʻaaogaina e pulea ai le amataga, taofi ma le itu o le tafe.


    Fa'amatalaga Oloa

    Faailoga o oloa

    DWHG fa'asologa o solenoid pailate fa'agaioia alatotoa ituaiga spool.O lenei faasologa e faʻaaogaina e pulea ai le amataga, taofi ma le itu o le tafe.

    Tele 10 16 22 25 32
    Ole mamafa ole galuega PAB(MPa) 31.5 35 31.5 35 35
    T Port (MPa) fa'amama vai i fafo 31.5 25 25 25 25
    T Port (MPa) fa'amama i totonu (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10
    (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16
    Ua tafe mai fafo Y Port (MPa) (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10
    (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16
    Min.Ole mamafa ole pailate(MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max.fua tafe(L/min) 160 300 450 650 1100
    mamafa(KGS) 6.7 9.5 12 18 38.5
    Valve tino (mea) Togafitiga luga lafo phosphating luga
    Suauu mama mama NAS1638 vasega 9 ma ISO4406 vasega 20/18/15

    Pi'oga uiga: Ituaiga 4DWHG10…(fuaina ile HLP46,Voil=40℃±5℃)

    777

    Pi'oga uiga: Ituaiga 4DWHG16…(fuaina ile HLP46,Voil=40℃±5℃)

    888

    Pi'o uiga: Ituaiga 4DWHG22…(fuaina ile HLP46,Voil=40℃±5℃)

    999

    Pi'oga uiga: Ituaiga 4DWHG25…(fuaina ile HLP46,Voil=40℃±5℃)

    101010

    Fa'ailoga uiga: Ituaiga 4DWHG32…(fuaina ile HLP46,Voil=40℃±5℃)

    111111

     

    Fa'ailoga fa'ailoga

    5555

    Sapalai vai pailate

    6666

    1, 4DWHG10
    (1) Pailate i totonu ma le pailate fafo: O le uafu “P” ma le M6 sikulima 3 o le pailate i fafo, e liliu ai le valve i totonu o le pailate, e tatau ona aveese le sikulima M6 3.
    (2) Alavai i totonu ma alavai fafo: Aveese le fa'amau 1, e fa'apipi'i M6 sikulima 2 ole alavai fafo, tatala le M6 si'u 2 ole alavai totonu.

    2、4DWHG16
    (1) Pailate i totonu ma le pailate fafo: Aveese le ufiufi pito, faʻapipiʻi le pine e faʻataga ai le "P" port ma le avanoa avanoa o le pailate totonu, e faʻaliliu le pine i le "P" port ma le tulaga faʻapipiʻi o le alavai fafo.
    (2) Alavai i totonu ma alavai fafo: Aveese le fa'amau 1 ma fa'apipi'i le M6 sikulima 2 o le alavai fafo, tatala le sikulima M6 2 o le alavai totonu.

    Sapalai vai pailate

    7777

    3、4DWHG25
    (1) Pailate i totonu ma le pailate fafo: Aveese le ufiufi pito, faʻapipiʻi le M6 siku 1 o le pailate fafo, tatala le sikulima M6 2 o le pailate totonu.
    (2) Alavai totonu ma alavai fafo: Aveese le M6 sikulima 2 i le "T" uafu i le pito i luga o le alavai autu o le alavai totonu, faʻapipiʻi le M6 sikulima 2 o le alavai fafo.
    4、4DWHG32
    1, pailate totonu ma fafo pailate: fa'apipi'i le M6 sikulima 1 i le “P” uafu i le pito i luga o le valve autu o le pailate fafo; aveese le M6 siku 1 o le pailate totonu.
    2, alavai i totonu ma alavai fafo: Ave'ese le sikulima M6 2 i le "T" uafu i le pito i luga o le alavai autu o le alavai fafo; faʻapipiʻi le M6 sikulima 2 o le alavai totonu.
    FAAMANATU: 1. O le uafu "X" i luga o le ipu faavae e tatau ona faʻapipiʻi pe afai o le pailate i totonu.
    2. O le "Y" uafu i luga o le ipu faavae e tatau ona fa'apipi'i pe afai e alavai totonu.

    4DWHG10 Laiti Fa'apipi'i Fua

    8888

    9999

     

    4DWHG16 Laiti Fa'apipi'i Fua

    1111111

     

    Fa'amau fa'amau a Valve
    4 o le M10×60 GB/T70.1-12.9 Fa'amauina torque Ma=75Nm.
    2 o le M6×60 GB/T70.1-12.9 Fa'amauina torque Ma=15.5Nm.
    O-mama mo PTAB Taulaga: φ26×2.4
    O-mama mo XYL Taulaga: φ15×1.9

    4DWHG22 Fua Fa'apipi'i

    222222

     

    Fa'amau fa'amau a Valve
    6 o le M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Faʻamauina torque Ma=130Nm.
    O-mama mo le Taulaga PTAB: φ31×3.1
    O-mama mo XY Taulaga: φ25×3.1

    4DWHG25 Laiti Fa'apipi'i Fua

    3333333

    Fa'amau fa'amau a Valve
    6 o le M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Faʻamauina torque Ma=130Nm.
    O-mama mo le Taulaga PTAB: φ34×3.1
    O-mama mo XY Taulaga: φ25×3.1

    4DWHG32 Laiti Fa'apipi'i Fua

    1111

    Fa'amau fa'amau a Valve
    6 o le M20 × 80 GB / T70.1-2000 12.9 Faʻamauina torque Ma=430Nm.
    O-mama mo le Taulaga PTAB: φ42×3
    O-mama mo XY Taulaga: φ19×3

    Fua fa'apipi'i

    2222

    3333


  • Muamua:
  • Sosoo ai:

  • Auina mai lau savali ia i matou:

    FESILI NEI
    • * CAPTCHA:Fa'amolemole filifili leTa'avale

    O MEA E FAI AI

    FESILI NEI
    • * CAPTCHA:Fa'amolemole filifili leloli

    WhatsApp Online Chat!