• Ekwentị: +86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10/16/22/25/32 SOLENOID pilot na-arụ ọrụ valvụ ntụ ntụ

    Nkọwa dị mkpirikpi:

    DWHG usoro bụ solenoid pilot arụ ọrụ spool ụdị valves.A na-eji usoro a iji chịkwaa mmalite, nkwụsị na ntụziaka nke eruba.


    Nkọwa ngwaahịa

    Mkpado ngwaahịa

    DWHG usoro bụ solenoid pilot arụ ọrụ spool ụdị valves.A na-eji usoro a iji chịkwaa mmalite, nkwụsị na ntụziaka nke eruba.

    Nha 10 16 22 25 32
    Nrụgide kacha arụ ọrụ PAB(MPa) 31.5 35 31.5 35 35
    Mpụga T Port (MPa) 31.5 25 25 25 25
    T Port (MPa) gbapụrụ n'ime (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Y Port (MPa) gbapụrụ na mpụga mpụga (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Min.Nrụgide pilot (MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Oke.Onu ogugu (L/min) 160 300 450 650 1100
    Ibu(KGS) 6.7 9.5 12 18 38.5
    Valve body (Material) Ọgwụgwọ elu nkedo phosphating elu
    Ịdị ọcha mmanụ NAS1638 klas 9 na ISO4406 klaasị 20/18/15

    Usoro akụkụ: Ụdị 4DWHG10… (jiri HLP46, Voil=40℃±5℃ tụrụ)

    777

    Usoro akụkụ: Ụdị 4DWHG16… (jiri HLP46, Voil=40℃±5℃ tụrụ)

    888

    Ọkpụkpụ agwa: Ụdị 4DWHG22… (jiri HLP46, Voil=40℃±5℃ tụrụ)

    999

    Usoro akụkụ: Ụdị 4DWHG25… (jiri HLP46, Voil=40℃±5℃ tụrụ)

    101010

    Usoro akụkụ: Ụdị 4DWHG32… (jiri HLP46, Voil=40℃±5℃ tụrụ)

    111111

     

    Akara spool

    5555

    Ọdụ mmiri pilot

    6666

    1,4DWHG10
    (1) Internal pilot na mpụga pilot: The "P" ọdụ ụgbọ mmiri na M6 ịghasa 3 bụ mpụga pilot, iji tọghata valvụ n'ime ime pilot, M6 ịghasa 3 ga-ewepụ.
    (2) Ọpụpụ dị n'ime na drain mpụga: Wepụ bolt 1, iji wụnye M6 screw 2 bụ drain mpụga, kpọghee M6 sreew 2 bụ mmiri dị n'ime.

    2,4DWHG16
    (1) Onye na-anya ụgbọ elu dị n'ime na onye na-anya ụgbọ elu: Iwepụ mkpuchi n'akụkụ, ịtinye ntụtụ ahụ iji kwe ka ọdụ ụgbọ mmiri "P" na-emeghe bụ onye na-anya ụgbọelu, iji gbanwee pin n'ime ọdụ ụgbọ mmiri "P" nke nwere nkwụnye nkwụnye bụ nkwụsị nke mpụga.
    (2) Mgbapu nke ime na mpụga mpụga: Wepụ bolt 1 na ịwụnye M6 screw 2 bụ drain mpụga, kpughee M6 screw 2 bụ mmiri dị n'ime.

    Ọdụ mmiri pilot

    7777

    3, 4DWHG25
    (1) Internal pilot na mpụga pilot: Wepụ akụkụ mkpuchi, ịwụnye M6 ịghasa 1 bụ mpụga pilot, kpughee M6 ịghasa 2 bụ esịtidem pilot.
    (2) Ngwunye dị n'ime na nkwụsị nke mpụga: Ịwepụ M6 screw 2 na ọdụ ụgbọ mmiri "T" n'elu valvụ isi bụ mmiri dị n'ime, ịtinye M6 screw 2 bụ mpụga mpụga.
    4,4DWHG32
    1, Internal pilot na mpụga pilot: Ịwụnye M6 ịghasa 1 na "P" n'ọdụ ụgbọ mmiri n'elu isi valvụ bụ mpụga pilot; iwepu M6 ịghasa 1 bụ esịtidem pilot.
    2, Internal drain na mpụga drain: Wepụ M6 ịghasa 2 na "T" n'ọdụ ụgbọ mmiri n'elu isi valvụ bụ mpụga drain; wụnye M6 ịghasa 2 bụ esịtidem igbapu.
    IHE: 1. A ghaghị ịgbanye ọdụ ụgbọ mmiri "X" na efere ala ma ọ bụrụ na pilot n'ime.
    2. A ghaghị ịkụnye ọdụ ụgbọ mmiri "Y" na efere ala ma ọ bụrụ na mmiri dị n'ime.

    Akụkụ nwụnye Subplate 4DWHG10

    8888

    9999

     

    Akụkụ nwụnye Subplate 4DWHG16

    1111111

     

    Ihe ndakpọ nke Valve
    4 nke M10×60 GB/T70.1-12.9 Tightening torque Ma=75Nm.
    2 nke M6 × 60 GB/T70.1-12.9 Tightening torque Ma=15.5Nm.
    O-mgbanaka maka ọdụ ụgbọ mmiri PTAB: φ26×2.4
    O-mgbanaka maka ọdụ ụgbọ mmiri XYL: φ15 × 1.9

    Akụkụ nwụnye Subplate 4DWHG22

    222222

     

    Ihe ndakpọ nke Valve
    6 nke M12×60 GB/T70.1-12.9 Tightening torque Ma=130Nm.
    O-mgbanaka maka ọdụ ụgbọ mmiri PTAB: φ31×3.1
    O-mgbanaka maka ọdụ ụgbọ mmiri XY: φ25×3.1

    Akụkụ nwụnye Subplate 4DWHG25

    3333333

    Ihe ndakpọ nke Valve
    6 nke M12×60 GB/T70.1-12.9 Tightening torque Ma=130Nm.
    O-mgbanaka maka ọdụ ụgbọ mmiri PTAB: φ34×3.1
    O-mgbanaka maka ọdụ ụgbọ mmiri XY: φ25×3.1

    Akụkụ nwụnye Subplate 4DWHG32

    1111

    Ihe ndakpọ nke Valve
    6 nke M20×80 GB/T70.1-2000 12.9 Tightening torque Ma=430Nm.
    O-mgbanaka maka ọdụ ụgbọ mmiri PTAB: φ42×3
    O-mgbanaka maka ọdụ ụgbọ mmiri XY: φ19×3

    Akụkụ nwụnye

    2222

    3333


  • Nke gara aga:
  • Osote:

  • Zitere anyị ozi gị:

    Ajuju UGBUA
    • * CAPTCHA:Biko họrọ nke aỤgbọ ala

    Ngwaahịa ndị metụtara

    Ajuju UGBUA
    • * CAPTCHA:Biko họrọ nke aỤgbọ ala

    Mkparịta ụka WhatsApp n'ịntanetị!