• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  Diverters MOP.06.6 FLOW

  Përshkrim i shkurtër:

  32

  The stackable circuit selector valves, type MOP.06.6,allows one single drive of 6 users with 5 elements connected in series. As they are moved from high performances solenoids they don’t need the external drainage . This valves can manage high hydraulic powers with a minimal pressure drop.


  Detail Product

  Produkt Tags

  Të stackable valvola përzgjedhës qark, lloji MOP.06.6, lejon një makinë të vetme të 6 përdoruesit me 5 elemente të lidhur në seri. Si ata janë lëvizur nga performanca të larta solenoids ata nuk kanë nevojë të kullimit të jashtëm. Kjo valvulave mund të menaxhuar pushtetin lartë hidraulike me një rënie minimale presion.

  model MOP.06.6
  shkalla e max e rrjedhjes (L / min) 50
  presioni vepron max (MPa) 25
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore (Hedhjes) sipërfaqe phosphating
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  curves karakteristike (e matur me HLP46, VOIL = 40 ℃ ± 5 ℃)

  11

   

  instalimi Përmasat

  444

  555


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  WhatsApp Online Chat !