• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  DWG6 SERIES Solenoid vepruar drejtuar valvulave Kontrollit

  Përshkrim i shkurtër:

  DWG6 series directional control valves are solenoid operated directional spool valves ,these valves are used to the start ,stop and direct flow.


  Detail Product

  Produkt Tags

  seri DWG6 valvulave të kontrollit të drejtuar janë solenoid operohet valvulave drejtuar rrotë, këto valvulave janë përdorur për fillim, të ndaluar dhe rrjedhën e drejtpërdrejtë.

  Të dhënat teknike

  madhësi 6
  shkalla e Max.flow (L / min) 60
  presioni operativ (MPa) A, vaj port B, P 31.5
  port vaj T 16
  Pa doreza / Me HandleWeight (KGS) 1.6 / 2.2
  2.2 / 2.8
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore hedh sipërfaqe phosphating

  curves karakteristike (e matur me HLP46, VOIL = 40 ° C. ± 5 ° C [104 ± 9])

  222

  simbolet bobinë

  333

  DWG6 Subplate Instalimi Përmasat

  444

  DWG6-EL Subplate Instalimi Përmasat

  555

  DWG6 Subplate Instalimi Përmasat

  666


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  produkteve të përafërta

   Enquiry TANI
   • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

   WhatsApp Online Chat !