• Mohala: + 86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10/16/22/25/32 SERIES SOLENOID PILOT OPERATED DIRECTIONAL VALVES

    Tlhaloso e Khutšoanyane:

    Letoto la DWHG ke li-valve tsa mofuta oa spool tsa solenoid pilot.Letoto lena le sebelisetsoa ho laola ho qala, ho emisa le tsela ea ho phalla.


    Lintlha tsa Sehlahisoa

    Li-tag tsa Sehlahisoa

    Letoto la DWHG ke li-valve tsa mofuta oa spool tsa solenoid pilot.Letoto lena le sebelisetsoa ho laola ho qala, ho emisa le tsela ea ho phalla.

    Boholo 10 16 22 25 32
    Khatello e phahameng ea ts'ebetso PAB(MPa) 31.5 35 31.5 35 35
    T Port e khangoang ka ntle (MPa) 31.5 25 25 25 25
    T Port e khantšitsoeng ka hare (MPa) (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10
    (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16
    Y Port e khangoang ka ntle (MPa) (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10 (AC)-10
    (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16 (DC)-16
    Min.Khatello ea sefofane (MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max.sekhahla sa phallo(L/min) 160 300 450 650 1100
    Boima (KGS) 6.7 9.5 12 18 38.5
    'Mele oa valve (Material) Phekolo ea holim'a metsi ho lahla phosphating bokahodimo
    Bohloeki ba oli NAS1638 sehlopha sa 9 le ISO4406 sehlopha sa 20/18/15

    Li-curve tsa sebopeho: Mofuta oa 4DWHG10… (e lekantsoe ka HLP46, Voil=40℃±5℃)

    777

    Li-curve tsa sebopeho: Mofuta oa 4DWHG16… (e lekantsoe ka HLP46, Voil=40℃±5℃)

    888

    Li-curve tsa sebopeho: Mofuta oa 4DWHG22… (e lekantsoe ka HLP46, Voil=40℃±5℃)

    999

    Li-curve tsa sebopeho: Mofuta oa 4DWHG25… (e lekantsoe ka HLP46, Voil=40℃±5℃)

    101010

    Li-curve tsa sebopeho: Mofuta oa 4DWHG32… (e lekantsoe ka HLP46, Voil=40℃±5℃)

    111111

     

    Matšoao a Spool

    5555

    Phepelo ea mokelikeli oa sefofane

    6666

    1, 4DWHG10
    (1) Mofofisi oa ka hare le mofofisi oa ka ntle: "P" e nang le M6 screw 3 ke sefofane sa ka ntle, ho fetola valve hore e be mofofisi oa ka hare, M6 screw 3 e tlameha ho tlosoa.
    (2) Ho ntša metsi ka hare le ho ntša metsi a ka ntle: Ho tlosa bolt 1, ho kenya M6 screw 2 ke drain ea ka ntle, tlosa M6 screw 2 ke drain ea ka hare.

    2, 4DWHG16
    (1) Mofofisi oa ka hare le oa ka ntle: Ho tlosa sekoahelo se ka thōko, ho kenya pinana ho lumella "P" boema-kepe bo bulehileng ke mofofisi oa ka hare, ho fetola pinana hore e be "P" ea "P" e nang le sebaka se hoketsoeng ke drain ea kantle.
    (2) Ho ntša metsi ka hare le ho ntša metsi a ka ntle: Ho tlosa bolt 1 le ho kenya M6 screw 2 ke drain ea ka ntle, tlosa M6 screw 2 ke drain ea ka hare.

    Phepelo ea mokelikeli oa sefofane

    7777

    3, 4DWHG25
    (1) Mofofisi oa ka hare le mofofisi oa ka ntle: Ho tlosa sekoahelo se ka thōko, ho kenya M6 screw 1 ke mofofisi oa ka ntle, ho tlosa M6 screw 2 ke mofofisi oa ka hare.
    (2) Ho hula ka hare le ho ntša metsi ka ntle: Ho tlosa M6 screw 2 boema-kepeng ba "T" ka holim'a valve e kholo ke drain ea ka hare, ho kenya M6 screw 2 ke drain ea ka ntle.
    4, 4DWHG32
    1, Mofofisi oa ka hare le mofofisi oa ka ntle: Ho kenya M6 screw 1 boema-kepeng ba "P" ka holim'a valve e kholo ke mofofisi oa ka ntle; ho tlosa M6 screw 1 ke mofofisi oa ka hare.
    2, drainage ea kahare le drain ea kantle: Ho tlosa sekoti sa M6 2 boema-kepeng ba "T" ka holim'a valve e kholo ke drain ea kantle; ho kenya sekoti sa M6 ke drain ea kahare.
    ELA HLOKO : 1. Kou ea "X" e holim'a base plate e tlameha ho hokeloa haeba e le mofofisi oa ka hare.
    2.Boema-kepe ba "Y" botlaaseng ba motheo bo tlameha ho hokeloa haeba ho tsoa ka hare.

    4DWHG10 Subplate Installation Dimensions

    8888

    9999

     

    4DWHG16 Subplate Installation Dimensions

    1111111

     

    Sekoti sa valve se sete
    4 ea M10×60 GB/T70.1-12.9 Torque e tiisang Ma=75Nm.
    2 ea M6×60 GB/T70.1-12.9 Torque e tiisang Ma=15.5Nm.
    O-ring bakeng sa PTAB Port: φ26×2.4
    O-ring bakeng sa XYL Port: φ15×1.9

    4DWHG22 Subplate Installation Dimensions

    222222

     

    Sekoti sa valve se sete
    6 ea M12×60 GB/T70.1-12.9 Torque e tiisang Ma=130Nm.
    O-ring bakeng sa PTAB Port: φ31×3.1
    O-ring bakeng sa XY Port: φ25×3.1

    4DWHG25 Subplate Installation Dimensions

    3333333

    Sekoti sa valve se sete
    6 ea M12×60 GB/T70.1-12.9 Torque e tiisang Ma=130Nm.
    O-ring bakeng sa PTAB Port: φ34×3.1
    O-ring bakeng sa XY Port: φ25×3.1

    4DWHG32 Subplate Installation Dimensions

    1111

    Sekoti sa valve se sete
    6 ea M20×80 GB/T70.1-2000 12.9 Torque e tiisang Ma=430Nm.
    O-ring bakeng sa PTAB Port: φ42×3
    O-ring bakeng sa XY Port: φ19×3

    Litekanyo tsa ho kenya

    2222

    3333


  • E fetileng:
  • E 'ngoe:

  • Re romelle molaetsa oa hau:

    POTSO HONA
    • * CAPTCHA:Ka kopo, khetha eaKoloi

    LIHLAHISO TSE HLAHANG

    POTSO HONA
    • * CAPTCHA:Ka kopo, khetha eaTeraka

    Moqoqo oa Marang-rang oa WhatsApp!