• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  Diverters SVK10 FLOW

  Përshkrim i shkurtër:

  27


  Detail Product

  Produkt Tags

  Të dhënat teknike

  model SVK10
  shkalla e max e rrjedhjes (L / min) 80
  presioni vepron max (MPa) 25
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore (Hedhjes) sipërfaqe phosphating
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  curves karakteristike (e matur me HLP46, VOIL = 40 ℃ ± 5 ℃)

  888

  instalimi Përmasat

  999

  1111


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !