• Telefoni: + 86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10 / 16/22/25/32 pailate SOLENOID faasologa faagaoioia DIRECTIONAL afuala

    Faamatalaga puupuu:

    DWHG series are solenoid pilot operated spool type valves . This series are used to control the start ,stop and direction of flow.


    Faamatalaga oloa

    pine o oloa

    e pailate solenoid DWHG faasologa faagaoioia afuala ituaiga atigi filo. O lenei faasologa e faaaoga e pulea ai i le amataga, ia taofi ma le taitaiga o le tafe.

    fua 10 16 22 25 32
    Max faagaoioia uunaiga PAB (faasao) 31,5 35 31,5 35 35
    Fafo faaaluese T Port (faasao) 31,5 25 25 25 25
    Mai totonu faaaluese T Port (faasao) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Fafo faaaluese Y Port (faasao) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Min. uunaiga pailate (faasao) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max. tafe fua faatatau (L / min) 160 300 450 650 1100
    Weight (Tu) 6,7 9.5 12 18 38,5
    Alatoto tino (Mea) togafitiga luga tutuli i luga phosphating
    mama suauu NAS1638 vasega 9 ma ISO4406 vasega 20/18/15

    curves uiga: Ituaiga 4DWHG10 ... (fuaina ma HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    777

    curves uiga: Ituaiga 4DWHG16 ... (fuaina ma HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    888

    curves uiga: Ituaiga 4DWHG22 ... (fuaina ma HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    999

    curves uiga: Ituaiga 4DWHG25 ... (fuaina ma HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    101010

    curves uiga: Ituaiga 4DWHG32 ... (fuaina ma HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    111111

     

    atigi filo faatusa

    5555

    tuuina atu suāvai pailate

    6666

    1,4DWHG10
    (1) Internal pailate ma pailate i fafo: O le "P" taulaga ma M6 faovilivili 3 o pailate i fafo, e liliu alatoto i pailate lotoifale, faovilivili le M6 3 e tatau ona aveeseina.
    (2) alavai Lotoifale ma alavai i fafo: Aveeseina o le emo 1, e faatuina faovilivili M6 2 o alavai i fafo, tala le screew 2 M6 o alavai i totonu.

    2,4DWHG16
    (1) Internal pailate ma pailate i fafo: Aveeseina o le faavaa sideward, faapipii le pine i le faatagaina le "P" uafu ma tulaga tatala o pailate lotoifale, e faaliliu ai le pine i le "P" uafu ma tulaga tapunia o alavai mai fafo.
    (2) alavai Lotoifale ma alavai i fafo: Aveeseina o le emo 1 ma faapipii faovilivili M6 2 o alavai i fafo, tala le faovilivili M6 2 o alavai i totonu.

    tuuina atu suāvai pailate

    7777

    3,4DWHG25
    (1) Internal pailate ma pailate i fafo: Aveeseina o le faavaa sideward, faapipii M6 faovilivili 1 o pailate fafo, tala faovilivili le M6 2 o pailate totonu.
    (2) alavai Lotoifale ma alavai i fafo: Aveeseina o le M6 faovilivili 2 i le "T" taulaga i luga o le tumutumu o le ki autu o le alavai i totonu, faapipii le faovilivili M6 2 o alavai mai fafo.
    4,4DWHG32
    1, Internal pailate ma pailate i fafo: Faʻapipiʻiina le M6 faovilivili 1 i le "P" taulaga i luga o le tumutumu o le ki autu o le pailate fafo; aveesea le M6 faovilivili 1 o pailate totonu.
    2, alavai Lotoifale ma alavai i fafo: Aveeseina o le M6 faovilivili 2 i le "T" taulaga i luga o le tumutumu o le ki autu o le alavai mai fafo; faapipii le faovilivili M6 2 o alavai i totonu.
    FAAMANATU: 1. O "X" taulaga i luga o le e tatau ona tapunia ipu faavae pe afai pailate totonu.
    2.The "Y" taulaga i luga o le e tatau ona tapunia ipu faavae pe afai alavai i totonu.

    Faapipiiina 4DWHG10 Subplate fua

    8888

    9999

     

    Faapipiiina 4DWHG16 Subplate fua

    1111111

     

    Faovilivili seti o alatoto
    4 o M10 × 60 GB / T70.1-12.9 Tightening torque e Ma = 75Nm.
    2 o M6 × 60 GB / T70.1-12.9 Tightening torque e Ma = 15.5Nm.
    Le-mama mo PTAB Port: φ26 × 2.4
    Le-mama mo XYL Port: φ15 × 1.9

    Faapipiiina 4DWHG22 Subplate fua

    222222

     

    Faovilivili seti o alatoto
    6 o M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Tightening torque e Ma = 130Nm.
    Le-mama mo PTAB Port: φ31 × 3.1
    Le-mama mo XY Port: φ25 × 3.1

    Faapipiiina 4DWHG25 Subplate fua

    3333333

    Faovilivili seti o alatoto
    6 o M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Tightening torque e Ma = 130Nm.
    Le-mama mo PTAB Port: φ34 × 3.1
    Le-mama mo XY Port: φ25 × 3.1

    Faapipiiina 4DWHG32 Subplate fua

    1111

    Faovilivili seti o alatoto
    6 o M20 × 80 GB / T70.1-2000 12,9 Tightening torque e Ma = 430Nm.
    Le-mama mo PTAB Port: φ42 × 3
    Le-mama mo XY Port: φ19 × 3

    faapipiiina fua

    2222

    3333


  • Talu:
  • Sosoo ai:

  • Auina mai lau savali ia i tatou:

    Suesue TAIMI NEI
    • * CAPTCHA: Faamolemole filifili le Fuʻa

    oloa e fesootai i ai

      Suesue TAIMI NEI
      • * CAPTCHA: Faamolemole filifili le taavale

      WhatsApp Online Chat !