• Phone: + 86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10 / 16/22/25/32 LIHLOOHO SOLENOID Pilot sebetsa DIRECTIONAL valve

    Short Tlhaloso:

    DWHG series are solenoid pilot operated spool type valves . This series are used to control the start ,stop and direction of flow.


    Product Qaqileng

    Tags sehlahisoa

    DWHG letoto la lihlooho tse solenoid motsamaisi sebetsa spool mofuta di-valve. letotong lena la lihlooho li sebelisetsoa ho ho laola ho qala, ema 'me tataiso ea phallo.

    Size 10 16 22 25 32
    Max khatello ea ho sebetsa PAB (MPa) 31,5 35 31,5 35 35
    Kwa e minyelelitse T Port (MPa) 31,5 25 25 25 25
    Lekgotleng e minyelelitse T Port (MPa) (Lenaihana) -10 (Lenaihana) -10 (Lenaihana) -10 (Lenaihana) -10 (Lenaihana) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Kwa e minyelelitse Y Port (MPa) (Lenaihana) -10 (Lenaihana) -10 (Lenaihana) -10 (Lenaihana) -10 (Lenaihana) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Mets. Pilot khatello ea (MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max. phalla sekhahla (L / mets) 160 300 450 650 1100
    Weight (KGS) 6,7 9.5 go 12 18 38,5
    Belofo 'mele (Boitsebiso) Bokaholimo kalafo lahla phosphating holim
    oli bohloeki NAS1638 sehlopha sa 9 le ISO4406 sehlopha sa 20/18/15

    Bath etsang kou: Mofuta 4DWHG10 ... (lekanngoa le HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    777

    Bath etsang kou: Mofuta 4DWHG16 ... (lekanngoa le HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    888

    Bath etsang kou: Mofuta 4DWHG22 ... (lekanngoa le HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    999

    Bath etsang kou: Mofuta 4DWHG25 ... (lekanngoa le HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    101010

    Bath etsang kou: Mofuta 4DWHG32 ... (lekanngoa le HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    111111

     

    disymbol Spool

    5555

    Pilot phepelo mokelikeli

    6666

    1,4DWHG10
    (1) ka hare motsamaisi le motsamaisi Link: The "P" koung le M6 nsete 3 ke Link motsamaisi, ho fetola belofo ka motsamaisi hare, ho M6 nsete 3 tlameha ho tlosoa.
    (2) ka hare a tsoelang le a tsoelang Link: Ho tlosa le eye bolt 1, ho kenya M6 nsete 2 ke Link a tsoelang, unscrew ea M6 screew 2 e ka hare a tsoelang.

    2,4DWHG16
    (1) ka hare motsamaisi le motsamaisi Link: Ho tlosa sekoahelo sideward, kenya thakhisa ho lumella "P" koung le maemo a bulehileng e ka hare motsamaisi, ho fetola thakhisa ka "P" koung le maemo a e thijoe ke Link a tsoelang.
    (2) ka hare a tsoelang le a tsoelang Link: Ho tlosa le eye bolt 1 le kenya M6 nsete 2 ke Link a tsoelang, unscrew ea M6 nsete 2 e ka hare a tsoelang.

    Pilot phepelo mokelikeli

    7777

    3,4DWHG25
    (1) ka hare motsamaisi le motsamaisi Link: Ho tlosa sekoahelo sideward, kenya M6 nsete 1 e Link motsamaisi, unscrew ea M6 nsete 2 e ka hare motsamaisi.
    (2) ka hare a tsoelang le kantle tsoelang: Ho tlosa le M6 nsete 2 ka "T" koung holim'a litlhōrō tsa belofo ka sehloohong ke ka hare a tsoelang, kenya e M6 nsete 2 ke Link a tsoelang.
    4,4DWHG32
    1, ka hare motsamaisi le motsamaisi Link: Kenya le M6 nsete 1 ka "P" koung holim'a litlhōrō tsa belofo ka sehloohong ke Link motsamaisi; tlosa M6 nsete 1 e ka hare motsamaisi.
    2, ka hare a tsoelang le a tsoelang Link: Ho tlosa le M6 nsete 2 ka "T" koung holim'a litlhōrō tsa belofo ka sehloohong ke Link tsoelang; kenya le M6 nsete 2 e ka hare a tsoelang.
    TLHOKOMELISO: 1.The "X" koung poleiti botlaaseng tlameha ho e thijoe ha motsamaisi hare.
    2.The "Y" koung poleiti botlaaseng tlameha ho e thijoe ha a tsoelang ka hare.

    4DWHG10 Subplate tlhomamiso litekanyo

    8888

    9999

     

    4DWHG16 Subplate tlhomamiso litekanyo

    1111111

     

    Sete belofo o nsete
    4 of M10 × 60 GB / T70.1-12.9 rag torque Ma = 75Nm.
    2 tsa M6 Tiket 60 GB / T70.1-12.9 rag torque Ma = 15.5Nm.
    O-reng ho PTAB Port: φ26 × 2,4
    O-reng ho XYL Port: φ15 × 1,9

    4DWHG22 Subplate tlhomamiso litekanyo

    222222

     

    Sete belofo o nsete
    6 of M12 × 60 GB / T70.1-12.9 rag torque Ma = 130Nm.
    O-reng ho PTAB Port: φ31 × 3.1
    O-reng ho XY Port: φ25 × 3.1

    4DWHG25 Subplate tlhomamiso litekanyo

    3333333

    Sete belofo o nsete
    6 of M12 × 60 GB / T70.1-12.9 rag torque Ma = 130Nm.
    O-reng ho PTAB Port: φ34 × 3.1
    O-reng ho XY Port: φ25 × 3.1

    4DWHG32 Subplate tlhomamiso litekanyo

    1111

    Sete belofo o nsete
    6 of M20 × 80 GB / T70.1-2000 12,9 rag torque Ma = 430Nm.
    O-reng ho PTAB Port: φ42 × 3
    O-reng ho XY Port: φ19 × 3

    tlhomamiso litekanyo

    2222

    3333


  • Previous:
  • Next:

  • Romela molaetsa wa hao ho rōna:

    dipatlisiso HONA JOALE
    • * CAPTCHA: Thusa khetha Heart

    PRODUCTS Related

      dipatlisiso HONA JOALE
      • * CAPTCHA: Thusa khetha Car

      WhatsApp Online Chat !