• Phone: + 86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10 / 16/22 / 25/32 SERJE solenojd PILOTA maħdumin direzzjonali valvi

    Deskrizzjoni fil-qosor:

    DWHG series are solenoid pilot operated spool type valves . This series are used to control the start ,stop and direction of flow.


    Dettall tal-prodott

    prodott Tags

    Serje DWHG huma pilota operati valvoli tat-tip rukkell tas-solenojdi. Din is-serje huma użati biex jikkontrollaw il-bidu, waqfien u d-direzzjoni tal-fluss.

    daqs 10 16 22 25 32
    Max PAB pressjoni operattiva (MPa) 31.5 35 31.5 35 35
    Esternament ixxotta T-Port (MPa) 31.5 25 25 25 25
    Mnixxfa T-Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Esternament ixxotta Y Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Min. pressjoni Pilota (MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Mass. rata tal-fluss (L / min) 160 300 450 650 1100
    Piż (KGS) 6.7 9.5 12 18 38.5
    korp tal-valv (Materjal) Trattament fil-wiċċ ikkastjar wiċċ phosphating
    indafa żejt NAS1638 klassi 9 u ISO4406 klassi 20/18/15

    kurvi karatteristiċi: Tip 4DWHG10 ... (imkejjel bil HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    777

    kurvi karatteristiċi: Tip 4DWHG16 ... (imkejjel bil HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    888

    kurvi karatteristiċi: Tip 4DWHG22 ... (imkejjel bil HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    999

    kurvi karatteristiċi: Tip 4DWHG25 ... (imkejjel bil HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    101010

    kurvi karatteristiċi: Tip 4DWHG32 ... (imkejjel bil HLP46, voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    111111

     

    simboli rukkell

    5555

    provvista fluwidu pilota

    6666

    1,4DWHG10
    (1) Pilota Intern u pilota esterna: Il- "P" port ma M6 bil-kamin 3 huwa pilota esterna, li jikkonvertu valv fis pilota intern, il M6 bil-kamin 3 għandhom jitneħħew.
    (2) drain Intern u drain barra: Tneħħi l-bolt 1, biex jiġu installati M6 kamin 2 huwa drain esterna, ħoll il M6 screew 2 hija drain intern.

    2,4DWHG16
    (1) Pilota Intern u pilota esterna: Tneħħi l-kopertura ġenb, installazzjoni tas pin biex tiġi permessa "P" port mal-pożizzjoni miftuħ huwa pilota intern, biex jikkonvertu l-pin fis- "P" port mal-pożizzjoni pplaggjat huwa drain esterna.
    (2) drain Intern u drain barra: It-tneħħija tal-bolt 1 u l-installazzjoni M6 bil-kamin 2 huwa drain esterna, ħoll il M6 bil-kamin 2 hija drain intern.

    provvista fluwidu pilota

    7777

    3,4DWHG25
    (1) Pilota Intern u pilota esterna: Tneħħi l-kopertura ġenb, installazzjoni M6 bil-kamin 1 huwa pilota esterna, ħoll il M6 bil-kamin 2 hija pilota intern.
    (2) drain Intern u drain barra: Tneħħi l-M6 kamin 2 fil- "T" port fuq il-quċċata ta 'valv prinċipali hija fossa intern, l-installazzjoni l M6 bil-kamin 2 hija drain esterna.
    4,4DWHG32
    1, pilota Intern u proġetti pilota esterna: Installazzjoni tal-M6 kamin 1 fil- "P" port fuq il-quċċata ta 'valv prinċipali hija pilota esterna; tneħħi l M6 bil-kamin 1 huwa pilota intern.
    2, ixxotta Intern u drain barra: Tneħħi l-M6 kamin 2 fil- "T" port fuq il-quċċata ta 'valv prinċipali hija drain esterna;-installazzjoni l-M6 bil-kamin 2 hija drain intern.
    NOTA: 1.Il-"X" port fuq il-pjanċa tal-bażi għandha tiġi pplaggjata jekk pilota intern.
    2.Il-"Y" port fuq il-pjanċa tal-bażi għandha tiġi pplaggjata jekk fossa intern.

    4DWHG10 Subplate Installazzjoni Dimensjonijiet

    8888

    9999

     

    4DWHG16 Subplate Installazzjoni Dimensjonijiet

    1111111

     

    Sett valv screw
    4 ta M10 × 60 GB / T70.1-12.9 Issikkar torque Ma = 75Nm.
    2 ta 'M6 × 60 GB / T70.1-12.9 Issikkar torque Ma = 15.5Nm.
    O-ring għal PTAB Port: φ26 × 2.4
    O-ring għal XYL Port: φ15 × 1.9

    4DWHG22 Subplate Installazzjoni Dimensjonijiet

    222222

     

    Sett valv screw
    6 ta M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Issikkar torque Ma = 130Nm.
    O-ring għal PTAB Port: φ31 × 3.1
    O-ring għal XY Port: φ25 × 3.1

    4DWHG25 Subplate Installazzjoni Dimensjonijiet

    3333333

    Sett valv screw
    6 ta M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Issikkar torque Ma = 130Nm.
    O-ring għal PTAB Port: φ34 × 3.1
    O-ring għal XY Port: φ25 × 3.1

    4DWHG32 Subplate Installazzjoni Dimensjonijiet

    1111

    Sett valv screw
    6 ta M20 × 80 GB / T70.1-2000 12.9 Issikkar torque Ma = 430Nm.
    O-ring għal PTAB Port: φ42 × 3
    O-ring għal XY Port: φ19 × 3

    dimensjonijiet installazzjoni

    2222

    3333


  • : Preċedenti
  • : Li jmiss

  • Ibgħat messaġġ tiegħek lilna:

    INKJESTA ISSA
    • * CAPTCHA: Jekk jogħġbok agħżel il- Plane

    PRODOTTI RELATATI

      INKJESTA ISSA
      • * CAPTCHA: Jekk jogħġbok agħżel il- Qalb

      WhatsApp Online Chat !