• Waea: + 86-574-86361966
  • E-mēra: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10 / 16/22/25/32 WHAKAATURANGA SOLENOID pairati aronga vaolo

    Whakaahuatanga Poto:

    DWHG series are solenoid pilot operated spool type valves . This series are used to control the start ,stop and direction of flow.


    Taipitopito hua

    Tūtohu hua

    raupapa DWHG He solenoid pairati vaolo momo tākai. Tenei raupapa e whakamahia ana ki te whakahaere i te tīmatanga, mutu me te ahunga o te rere.

    rahi 10 16 22 25 32
    Max pēhanga mahi PWW (MPa) 31.5 35 31.5 35 35
    Waho ringihia T Port (MPa) 31.5 25 25 25 25
    Ä ringihia T Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Waho ringihia Y Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Min. pēhanga Pilot (MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max. rere auau (L / min) 160 300 450 650 1100
    Taumaha (Ng) 6.7 9.5 12 18 38,5
    tinana piha (Material) maimoatanga Mata maka ana mata phosphating
    mâ Oil NAS1638 piha 9 me ISO4406 piha 20/18/15

    ānau āhuatanga: Momo 4DWHG10 ... (whanganga ki HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    777

    ānau āhuatanga: Momo 4DWHG16 ... (whanganga ki HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    888

    ānau āhuatanga: Momo 4DWHG22 ... (whanganga ki HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    999

    ānau āhuatanga: Momo 4DWHG25 ... (whanganga ki HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    101010

    ānau āhuatanga: Momo 4DWHG32 ... (whanganga ki HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    111111

     

    tohu tākai

    5555

    supply inu Pilot

    6666

    1,4DWHG10
    (1) ā-pairati me te pairati waho: Ko te "P" tauranga ki M6 tieki 3 he paerata waho, ki te tahuri piha ki whakamätau ā, te M6 taringa, 3 Me nekehia.
    (2) awakeri ā-me te awakeri waho: ki te tango i te tutaki 1, tāuta M6 taringa, 2 Ko te awakeri waho, tango te M6 screew 2 he awakeri ā-.

    2,4DWHG16
    (1) pairati ā-me te pairati waho: tango i te taupoki sideward, te tāuta i te pine ki te tukua "P" tauranga ki tuwhera tūranga he paerata ā-, ki te tahuri te titi ki "P" tauranga ki tūranga mono he awakeri waho.
    (2) awakeri ā-me te awakeri waho: tango i te tutaki 1 me te tāuta M6 tieki 2 he awakeri waho, tango te M6 tieki 2 he awakeri ā-.

    supply inu Pilot

    7777

    3,4DWHG25
    (1) pairati ā-me te pairati waho: tango i te taupoki sideward, tāuta M6 taringa, 1 he pailate waho, tango te M6 tieki 2 he pailate ā-.
    (2) awakeri ā-me te awakeri waho: tango i te M6 taringa, 2 i roto i te "T" tauranga i runga i te tihi o te piha matua he awakeri ā-, tāuta te M6 tieki 2 he awakeri waho.
    4,4DWHG32
    1, pairati ā-me te pairati waho: Tāuta te M6 taringa, 1 i roto i te "P" tauranga i runga i te tihi o te piha matua he pailate waho: te tango i te M6 tieki 1 he pailate ā-.
    2, awakeri ā-me te awakeri waho: tango i te M6 taringa, 2 i roto i te "T" tauranga i runga i te tihi o te piha matua he awakeri waho: tāuta te M6 tieki 2 he awakeri ā-.
    FAKATOKANGA: 1.The "X" tauranga i runga i te pereti turanga me mono ki te kaiurungi ā-.
    Me mono 2.The "Y" tauranga i runga i te pereti turanga ki te awakeri ā-.

    Ngā āhuatanga Tāuta 4DWHG10 Subplate

    8888

    9999

     

    Ngā āhuatanga Tāuta 4DWHG16 Subplate

    1111111

     

    Huinga o takirere tieki
    4 o M10 × 60 GB / T70.1-12.9 Tightening taipana Ma = 75Nm.
    2 o M6 × 60 GB / T70.1-12.9 Tightening taipana Ma = 15.5Nm.
    E-mowhiti mo PTAB Port: φ26 × 2.4
    e-mowhiti mo XYL Port: φ15 × 1.9

    Ngā āhuatanga Tāuta 4DWHG22 Subplate

    222222

     

    Huinga o takirere tieki
    6 o M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Tightening taipana Ma = 130Nm.
    E-mowhiti mo PTAB Port: φ31 × 3.1
    e-mowhiti mo XY Port: φ25 × 3.1

    Ngā āhuatanga Tāuta 4DWHG25 Subplate

    3333333

    Huinga o takirere tieki
    6 o M12 × 60 GB / T70.1-12.9 Tightening taipana Ma = 130Nm.
    E-mowhiti mo PTAB Port: φ34 × 3.1
    e-mowhiti mo XY Port: φ25 × 3.1

    Ngā āhuatanga Tāuta 4DWHG32 Subplate

    1111

    Huinga o takirere tieki
    6 o M20 × 80 GB / T70.1-2000 12.9 Tightening taipana Ma = 430Nm.
    E-mowhiti mo PTAB Port: φ42 × 3
    e-mowhiti mo XY Port: φ19 × 3

    āhuatanga tāutanga

    2222

    3333


  • : Mua
  • : Muri

  • Tukua tou karere ki a tatou:

    ENQUIRY NOW
    • * CAPTCHA: koa tīpako i te Key

    HUA pā

      ENQUIRY NOW
      • * CAPTCHA: koa tīpako i te Key

      WhatsApp Online Chat !