• Ekwentị: + 86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10 / 16/22/25/32 usoro SOLENOID pilot ejikwara directional valves

    Short Description:

    DWHG series are solenoid pilot operated spool type valves . This series are used to control the start ,stop and direction of flow.


    Product Ihe

    Product Tags

    DWHG usoro ndị solenoid pilot ejikwara spool ụdị valves. Usoro isiokwu a na-eji aka ịchịkwa mmalite, na-akwụsị na ntụziaka nke oruru.

    size 10 16 22 25 32
    Max na-arụ ọrụ mgbali PAB (MPa) 31,5 35 31,5 35 35
    Hibere drained T Port (MPa) 31,5 25 25 25 25
    Internally drained T Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Hibere drained Y Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Min. Pilot nsogbu (MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max. igba ọnụego (L / min) 160 300 450 650 1100
    Ibu (kgs) 6.7 9.5 12 18 38.5
    Valvụ ahu (Ihe) Mkpa ọgwụgwọ nēfe phosphating n'elu
    Oil ịdị ọcha NAS1638 klas 9 na ISO4406 klas 20/18/15

    E ji mara akụkụ: Type 4DWHG10 ... (tụrụ na HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    777

    E ji mara akụkụ: Type 4DWHG16 ... (tụrụ na HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    888

    E ji mara akụkụ: Type 4DWHG22 ... (tụrụ na HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    999

    E ji mara akụkụ: Type 4DWHG25 ... (tụrụ na HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    101010

    E ji mara akụkụ: Type 4DWHG32 ... (tụrụ na HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    111111

     

    Spool akara

    5555

    Pilot ọmụmụ ọkọnọ

    6666

    1,4DWHG10
    (1) Esịtidem pilot na mpụga pilot: The "P" ọdụ ụgbọ mmiri na M6 ịghasa 3 bụ mpụga pilot, iji tọghata valvụ n'ime esịtidem pilot, ndị M6 ịghasa 3 ga-ewepụ.
    (2) Esịtidem igbapu na mpụga igbapu: Iwepụ ndị bolt 1, iji wụnye M6 ịghasa 2 bụ mpụga igbapu, ihighari na M6 screew 2 bụ esịtidem igbapu.

    2,4DWHG16
    (1) Esịtidem pilot na mpụga pilot: Iwepụ ndị sideward cover, wụnye pin na-ekwe ka "P" ọdụ ụgbọ mmiri na-emeghe ọnọdụ bụ esịtidem pilot, iji tọghata pin n'ime "P" ọdụ ụgbọ mmiri na-plugged ọnọdụ bụ mpụga igbapu.
    (2) Esịtidem igbapu na mpụga igbapu: Iwepụ ndị bolt 1 na na na wụnye M6 ịghasa 2 bụ mpụga igbapu, ihighari na M6 ịghasa 2 bụ esịtidem igbapu.

    Pilot ọmụmụ ọkọnọ

    7777

    3,4DWHG25
    (1) Esịtidem pilot na mpụga pilot: Iwepụ ndị sideward cover, wụnye M6 ịghasa 1 bụ mpụga pilot, ihighari na M6 ịghasa 2 bụ esịtidem pilot.
    (2) Esịtidem igbapu na mpụga igbapu: Iwepụ ndị M6 ịghasa 2 ke "T" ọdụ ụgbọ mmiri n'elu isi valvụ bụ esịtidem igbapu, wụnye M6 ịghasa 2 bụ mpụga igbapu.
    4,4DWHG32
    1, Esịtidem pilot na mpụga pilot: Wụnye M6 ịghasa 1 na "P" ọdụ ụgbọ mmiri n'elu isi valvụ bụ mpụga pilot; wepụ M6 ịghasa 1 bụ esịtidem pilot.
    2, Esịtidem igbapu na mpụga igbapu: Iwepụ ndị M6 ịghasa 2 ke "T" ọdụ ụgbọ mmiri n'elu isi valvụ bụ mpụga igbapu; wụnye M6 ịghasa 2 bụ esịtidem igbapu.
    IHE: 1.The "X" ọdụ ụgbọ mmiri na isi efere ga-plugged ma ọ bụrụ na esịtidem pilot.
    2.The "Y" ọdụ ụgbọ mmiri na isi efere ga-plugged ma ọ bụrụ na esịtidem igbapu.

    4DWHG10 Subplate Nwụnye Dimensions

    8888

    9999

     

    4DWHG16 Subplate Nwụnye Dimensions

    1111111

     

    Valvụ si set ịghasa
    4 of M10 × 60 GB / T70.1-12.9 tightening torque Ma = 75Nm.
    2 nke M6 × 60 GB / T70.1-12.9 tightening torque Ma = 15.5Nm.
    O-mgbanaka maka PTAB Port: φ26 × 2.4
    O-mgbanaka maka XYL Port: φ15 × 1.9

    4DWHG22 Subplate Nwụnye Dimensions

    222222

     

    Valvụ si set ịghasa
    6 nke M12 × 60 GB / T70.1-12.9 tightening torque Ma = 130Nm.
    O-mgbanaka maka PTAB Port: φ31 × 3.1
    O-mgbanaka maka XY Port: φ25 × 3.1

    4DWHG25 Subplate Nwụnye Dimensions

    3333333

    Valvụ si set ịghasa
    6 nke M12 × 60 GB / T70.1-12.9 tightening torque Ma = 130Nm.
    O-mgbanaka maka PTAB Port: φ34 × 3.1
    O-mgbanaka maka XY Port: φ25 × 3.1

    4DWHG32 Subplate Nwụnye Dimensions

    1111

    Valvụ si set ịghasa
    6 nke M20 × 80 GB / T70.1-2000 12.9 tightening torque Ma = 430Nm.
    O-mgbanaka maka PTAB Port: φ42 × 3
    O-mgbanaka maka XY Port: φ19 × 3

    nwụnye akụkụ

    2222

    3333


  • Previous:
  • Next:

  • Send gị ozi anyị:

    NCHỌPỤTA UGBU A
    • * Captcha: Biko họrọ Truck

    ngwaahịa

      NCHỌPỤTA UGBU A
      • * Captcha: Biko họrọ Key

      WhatsApp Online Chat !