• Phone: + 86-574-86361966
  • E-mail: info@nshpv.com
    • sns03
    • sns04
    • sns06
    • sns01
    • sns02

    DWHG10 / 16/22/25/32 Series SOLENOID ke kahu moku hoʻohana DIRECTIONAL kiwikā o

    Pōkole Description:

    DWHG series are solenoid pilot operated spool type valves . This series are used to control the start ,stop and direction of flow.


    Product Detail

    Product Tags

    DWHG moʻo e solenoid ke kahu moku hoʻohana spool type kiwikā. Kēia moʻo e hoʻohana i ka mana i ka hoʻomaka 'ana, ku malie a me ka ao ao o ka pele.

    Size 10 16 22 25 32
    Max ke hoʻohana puʻe PAB (MPa) 31,5 35 31,5 35 35
    Externally moni loa T Port (MPa) 31,5 25 25 25 25
    I loko o moni loa T Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Externally moni loa Y Port (MPa) (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10 (AC) -10
    (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16 (DC) -16
    Min. Pilot puʻe (MPa) 0.45-1 0.45-1.3 0.45-1 0.45-1 0.45-1
    Max. kahe ana (L / min) 160 300 450 650 1100
    Weight (KGS) 6,7 9,5 12 18 38,5
    Kiwikā kino (Material)ʻili lapaau e hoolei ana phosphating 'ilikai
    Oil Hoʻomaʻemaʻe NAS1638 papa 9 a me ISO4406 papa 20/18/15

    Ano curves: Type 4DWHG10 ... (ana me HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    777

    Ano curves: Type 4DWHG16 ... (ana me HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    888

    Ano curves: Type 4DWHG22 ... (ana me HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    999

    Ano curves: Type 4DWHG25 ... (ana me HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    101010

    Ano curves: Type 4DWHG32 ... (ana me HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

    111111

     

    Spool hōʻailona

    5555

    Pilot loli lako

    6666

    1,4DWHG10
    (1) Kūloko kahu moku, a me ka ke kahu moku mawaho: The "P" awa me M6 hoʻohewa 3 mea mawaho ke kahu moku, e hoʻolilo i ka nohona kiwikā i loko o na kahu moku, i ka M6 hoʻohewa 3 pono e wehe.
    (2) Kūloko moni loa, a mawaho moni loa: wehe i ke hoopaa iho la i 1, e hoʻouka M6 hoʻohewa 2 Ua mawaho moni loa, unscrew ka M6 screew 2 mea maloko moni loa.

    2,4DWHG16
    (1) Kūloko kahu moku, a me ka mawaho kahu moku: wehe i ka sideward uhi, a hāpai i ke kui e ae "P" awa me ka hāmama wahi mea na ke kahu moku, e hoohuli i ke kui i loko o "P" awa me plugged wahi mea mawaho moni loa.
    (2) Kūloko moni loa, a mawaho moni loa: wehe i ke hoopaa iho la i 1 a me ka hāpai M6 hoʻohewa 2 Ua mawaho moni loa, unscrew ka M6 hoʻohewa 2 mea maloko moni loa.

    Pilot loli lako

    7777

    3,4DWHG25
    (1) Kūloko kahu moku, a me ka mawaho kahu moku: wehe i ka sideward poi, a hāpai M6 hoʻohewa 1 mea mawaho kahu moku, unscrew ka M6 hoʻohewa 2 mea maloko ke kahu moku.
    (2) Kūloko moni loa, a mawaho moni loa: wehe i ka M6 hoʻohewa 2 i loko o ka "T" awa ma ka luna o ka papa kuhikuhiE kiwikā mea maloko moni loa, a hāpai i ka M6 hoʻohewa 2 Ua mawaho moni loa.
    4,4DWHG32
    1, Kūloko kahu moku, a me ka mawaho kahu moku: a hāpai i ka M6 hoʻohewa 1 ma ka "P" awa ma ka luna o ka papa kuhikuhiE kiwikā mea mawaho kahu moku; wehe i ka M6 hoʻohewa 1 mea maloko ke kahu moku.
    2, Kūloko moni loa, a mawaho moni loa: wehe i ka M6 hoʻohewa 2 i loko o ka "T" awa ma ka luna o ka papa kuhikuhiE kiwikā mea mawaho moni loa; a hāpai i ka M6 hoʻohewa 2 mea maloko moni loa.
    KA MANAʻO: 1.The "X" awa ma ka waihona ipu papa pono e plugged ina na ke kahu moku.
    2.The "Y" awa ma ka waihona ipu papa pono e plugged ina na moni loa.

    4DWHG10 Subplate mea hoʻonoho Ana

    8888

    9999

     

    4DWHG16 Subplate mea hoʻonoho Ana

    1111111

     

    Kiwikā o ka huapalapala hoʻohewa
    4 o M10 × 60 GB / T70.1-12.9 puakai ikehu Ma = 75Nm.
    2 o M6 × 60 GB / T70.1-12.9 puakai ikehu Ma = 15.5Nm.
    O-ke komo lima no PTAB Port: φ26 × 2.4
    O-ke komo lima no XYL Port: φ15 × 1,9

    4DWHG22 Subplate mea hoʻonoho Ana

    222222

     

    Kiwikā o ka huapalapala hoʻohewa
    6 o M12 × 60 GB / T70.1-12.9 puakai ikehu Ma = 130Nm.
    O-ke komo lima no PTAB Port: φ31 × 3.1
    O-ke komo lima no XY Port: φ25 × 3.1

    4DWHG25 Subplate mea hoʻonoho Ana

    3333333

    Kiwikā o ka huapalapala hoʻohewa
    6 o M12 × 60 GB / T70.1-12.9 puakai ikehu Ma = 130Nm.
    O-ke komo lima no PTAB Port: φ34 × 3.1
    O-ke komo lima no XY Port: φ25 × 3.1

    4DWHG32 Subplate mea hoʻonoho Ana

    1111

    Kiwikā o ka huapalapala hoʻohewa
    6 o M20 × 80 GB / T70.1-2000 12,9 puakai ikehu Ma = 430Nm.
    O-ke komo lima no PTAB Port: φ42 × 3
    O-ke komo lima no XY Port: φ19 × 3

    mea hoʻonoho Ana

    2222

    3333


  • Previous:
  • Next:

  • E hoʻouna i kou manaʻo iā mākou:

    ninau ¶
    • * CAPTCHA: E koho i ka Car

    e pili pū ana huahana

      ninau ¶
      • * CAPTCHA: E koho i ka House

      WhatsApp Online Chat !