• Телефон: + 86-574-86361966
 • Е-пошта: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  KVH6-MB MANNUALLY управувана проток diverter

  Краток опис:

  25


  детали за производот

  Тагови производ

  Технички податоци

  Работен притисок (МПА) P1.P2.ABCD: 25 Y: 5
  Макс .flow стапка (L / min) 50
  масло чистота NAS1638 класа 9 и ISO4406 класа 20/18/15
  Вентил тело (Материјал) Површинска обработка кастинг фосфат површина

  7777

  димензии за вградување

  8888

  9999

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме

  WhatsApp Online Chat !