• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  FG mbyt VALVOLAVE / FK Mbyt valvulat kontrolloni

  Përshkrim i shkurtër:

  44

  FG/FK series throttle/throttle check valves mounted on the oil pipe lines di-rectly.FG throttle valve is used to regulate flow by turning adjustment sleeve.FK throttle check valve is used to control flow in one direction and allow free flow in the opposite.


  Detail Product

  Produkt Tags

  FG / FK mbyt seri / mbyt valvulat kontrolloni montuar në linjat e tubacioneve të naftës di-rectly.FG valvula mbyt është përdorur për të rregulluar rrjedhjen e duke u kthyer rregullim sleeve.FK valvula kontrolloni mbyt është përdorur për të kontrolluar rrjedhjen në një drejtim dhe të lejojë lëvizjen e lirë në e kundërt.

  Të dhënat teknike

  madhësi 6 8 10 15 20 25 30
  presioni operativ (Mpa) 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5 31.5
  Norma rrjedhin (L / min) 15 30 50 125 200 300 400
  inç G1 / 4 " G3 / 8 " G1 / 2 " G3 / 4 " G1 " G1 1/4 " G1 1/2 "
  metrik M14 x 1.5 M18 x 1.5 M22 x 1.5 M27 x 2 M33 x 2 M42 x 2 M48 x 2
  Plasaritje presioni i check valve 0.05MPa
  FK Pesha (KGS) 0.3 0.4 0.7 1.3 2.3 3.8 4.8
  FG Pesha (KGS)

  FG / FK Vizatim

  333

  444


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  produkteve të përafërta

   Enquiry TANI
   • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

   WhatsApp Online Chat !