• Telefoni: +86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  Rreth Nesh

  hanshangabout (1)

  Ningbo hanshang bashkë hidraulike., Ltde themeluar në vitin 1988 është një ndërmarrje që përfshin kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e valvulave hidraulike dhe sistemeve hidraulike, që mbulon një sipërfaqe prej 12000 metrash katrorë.Ne kemi më shumë se 100 komplete pajisje të mëdha prodhuese, të tilla si torno dixhitale CNC, qendra përpunimi, makineri bluarjeje me precizion të lartë dhe makineri me precizion të lartë etj.

  Menaxhmenti ynë ka zbatuar modelin e administrimit ERP dhe ka marrë certifikatën ISO9001:2008 dhe certifikatën CE.

  Krijimi i markës më të mirë në fushën hidraulike është objektivi i hidraulikës së varur.Jeni të mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë për bashkëpunim biznesi.


  KËRKESË TANI
  • * CAPTCHA:Ju lutemi zgjidhniCelës

  WhatsApp Online Chat!