• Телефон: +86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  За нас

  ханшангабаут (1)

  Ningbo hanshang хидраулична ко., Ltdоснована во 1988 година е претпријатие кое вклучува истражување и развој и производство на хидраулични вентили и хидраулични системи, зафаќа површина од 12000 квадратни метри.Имаме повеќе од 100 комплети главна производствена опрема, како што се CNC дигитални стругови, машински центри, машина за мелење со висока прецизност и машини за брусење со висока прецизност итн.

  Нашето раководство има имплементирано ERP административен модел и се здоби со сертификат за ISO9001:2008 и CE сертификат.

  Создавањето најдобар бренд во хидрауличната област е цел на ханг хидрауликата.Добредојдени сте да ја посетите нашата компанија за деловна соработка.


  ИСТРАЖУВАЈ СЕГА
  • * CAPTCHA:Ве молиме изберете гоКлуч

  WhatsApp онлајн разговор!