• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  HSDI-OMP DUAL kalojnë mbi RELIEF, FLANGEABLE ME MOTOR

  Përshkrim i shkurtër:

  19

  HSDI-OMP flangeable on SAUER-DANFOSS orbital motors OMP-OMR series.


  Detail Product

  Produkt Tags

  HSDI-OMP flangeable në Sauer-Danfoss motore syrit seri OMP-OMR.

  model HSDI-OMP
  presioni vepron max (MPa) 20
  prurja max (L / min)  30
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore (Alumini trupit) Siperfaqja trajtim oksidimi
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  instalimi Përmasat

  101010

   

  Springs Port Size
  Adj.press. varg MPa (psi) V1-V2 G1 / 2 "
  5-22 (725-3000) C1-C2 Φ13

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  produkteve të përafërta

   Enquiry TANI
   • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

   WhatsApp Online Chat !