• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  HDR DIREKTE operohet PRESION valvulat lehtësim

  Përshkrim i shkurtër:

  24

  HDR Series relief valves, with remote control port, are direct operated poppet type used to limit pressure in a hydraulic system. It has characteristics of compact structure, high performance, reliable work, low noise, and long service life. These series are widely applied to many lower flow systems.


  Detail Product

  Produkt Tags

  HDR Seria valvulat lehtësim, me portin telekomandë, janë drejtpërdrejtë të tipit operuar vogëlush përdoret për të kufizuar presionin në një sistem hidraulik. Ajo ka karakteristikat e struktura kompakte, performancë të lartë, punën e të besueshme, zhurmë të ulët, dhe jetë të gjatë shërbimit. Këto seri janë aplikuar gjerësisht në shumë sisteme rrjedhës më të ulëta.

  Të dhënat teknike

  model HDR-1 / 4-25 HDR-3 / 8-50 HDR-1 / 2-80 HDR-3 / 4-120 HDR-1-220
  shkalla e max e rrjedhjes (L / min) 25 50 80 120 220
  presioni vepron max (MPa) 31.5
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore (Trupi çeliku) Sipërfaqja e qartë zinkut plating
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  instalimi Përmasat

  22222

  33333


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !