• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  Z2FDS SERIES DYFISHTE Mbyt valvulat kontrolloni

  Përshkrim i shkurtër:

  TIM图片20180711143507

  Z2FDS series double throttle/check valves are used to restrict flow in one direction while allowing free-flow in the opposite direction as check valves.


  Detail Product

  Produkt Tags

  seri Z2FDS dyfishtë valvulave mbyt / check janë përdorur për të kufizuar rrjedhjen në një drejtim duke lejuar pa-rrjedhjes në drejtim të kundërt si valvulat kontrolloni.

  madhësi 6 10 16 22
  presioni operativ (MPa)  31.5  31.5  31.5  31.5 
  Norma rrjedhin (L / min) 80 160 250 350
  varg fluide temperature (℃) -30 ~ 80 ℃ -30 ~ 80 ℃ -30 ~ 80 ℃ -30 ~ 80 ℃
  Pesha (KGS) 1 2.2 4.7 8
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore hedh sipërfaqe phosphating
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  2222

  Z2FDS6 Përmasat e jashtme dhe Fittings

  3333

  Z2FDS10 Përmasat e jashtme dhe Fittings

  4444

  Z2FDS16 Përmasat e jashtme dhe Fittings

  5555

  Z2FDS22 Përmasat e jashtme dhe Fittings

  6666


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !