• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  VBPDE-38 dyshe-drejtim LOCK hidraulike

  Përshkrim i shkurtër:

  33


  Detail Product

  Produkt Tags

  Të dhënat teknike

  model VBPDE-38
  presioni operativ (Mpa) 31.5
  Max .flow kursit (L / min) 30
  temperature fluide (℃) -20 ~ 70
  raporti Pilot 5.2: 1
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore (Trupi çeliku) Sipërfaqja e qartë zinkut plating

  dimensionet e instalimit

  222


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  WhatsApp Online Chat !