• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  QE SERIES Solenoid vepruar VALVOLAVE SHKARKIMI Ball

  Përshkrim i shkurtër:

  46

  QE series solenoid operated unloading ball valve is used to control the opening and closing in pilot return lines. It is often used for releasing the pressure in pressure-maintaining return line.

   


  Detail Product

  Produkt Tags

  QE seri solenoid operuar shkarkimit valvula topin është përdorur për të kontrolluar hapjen dhe mbylljen në linjat piloti kthimit.
  Ajo është përdorur shpesh për lëshimin presionin në linjat e kthimit presion-mbajtjen.

  Të dhënat teknike

  Max. presioni operativ (Mpa) 31.5
  Max .flow kursit (L / min) 16
  Pesha (KGS) 1.3
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore Çeliku Trupi Surface oksid Zi
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  Subplate rritje dimensionet e instalimit

  4444


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !