• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  Prizë ELEMENTET TMWE6

  Përshkrim i shkurtër:

  12


  Detail Product

  Produkt Tags

  Të dhënat teknike

  shkalla e Max.flow (L / min) 50
  presioni 0perating (Mpa) 25
  0il pastërtia Klasa e NAS 1638 级 dhe klasës ISO4406 20/18/15

  instalimi Përmasat

  7777


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !