• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  HOV SERIES balancuar valvulave për HAPUR CENTER

  Përshkrim i shkurtër:

  When pressure at V2 rises above the spring bias pressure, the check seat is pushed away from the piston and flow is allowed from V2 to C2. When load pressure at C2 rises above the pressure setting, the direct operated, differential area, relief function is activated and flow is relieved from C2 to V2. With pilot pressure at V1-C1, the pressure setting is reduced in proportion to the stated ratio of the valve, until opening and allowing flow from C2 to V2. The spring chamber is drained to V2,and any back-pressure at V2 is additive to the pressure setting in all functions.


  Detail Product

  Produkt Tags

  22

  Kur presioni në V2 ngrihet mbi presionin paragjykim pranverës, selia kontrolloni është shtyrë larg nga pistoni dhe rrjedha është e lejuar nga V2 në C2. Kur presioni i ngarkesës në C2 ngrihet mbi vendosjen e presionit, të drejtpërdrejtë operuar, zona diferenciale, funksioni lehtësim aktivizohet dhe rrjedhën lirohet nga C2 deri pilot të presionit V2.With në V1-C1, vendosjen presioni është reduktuar në proporcion me raportin e deklaruar e valvulës, deri sa të hapjes dhe të rrjedhjes lejuar nga C2 deri V2. Dhoma pranverë është drenazhuar për V2, dhe çdo prapa-presion në V2 është shtesë për vendosjen e presionit në të gjitha funksionet.

  model HOV-3 / 8-50 HOV-1 / 2-80 HOV-3 / 4-120
  shkalla e max e rrjedhjes (L / min) 50 80 120
  presioni vepron max (MPa) 31.5
  raporti Pilot 4.3: 1 4.3: 1 6.8: 1
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore (Trupi çeliku) Sipërfaqja e qartë zinkut plating
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  instalimi Përmasat

  222

   

  333


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !