• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  AED1 SERIES Piston PRESION SWITCH

  Përshkrim i shkurtër:

  51

  AED1 series piston pressure switches with normally closed contacts, are used to activate an electrical contact at an adjustable pressure setting.


  Detail Product

  Produkt Tags

  AED1 çelsin presion seri piston me kontakte mbyllur normalisht, janë përdorur për të aktivizuar një kontakt elektrik në një ambient të rregullueshme presion.

  model AED1 K AED1 O
  Varg Presioni operativ (Mpa) 5,10,35 5,10,35
  Thahet presion port (Mpa) 0.2 -
  Kalimi frekuenca (Koha / min) për 300 Në 50 deri TO100
  dimensionet e instalimit M14X1.5 G1 / 4 M14X1.5 G1 / 4
  AED1OA Pesha (KGS) 0.9
  AED1KA Pesha (KGS) 0.8
  body valvul (Material) trajtimin sipërfaqësore Çeliku Trupi Surface oksid Zi
  pastërtia Oil NAS1638 klasës 9 dhe ISO4406 klasë 20/18/15

  8888

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !