• Telefon: + 86-574-86361966
 • E-mail: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  Rreth nesh

  hanshangabout (1)

  Ningbo hanshang bashkë hidraulike., Ltd  themeluar në vitin 1988, është një ndërmarrje duke përfshirë R & D dhe prodhimin e valvulave hidraulike dhe sisteme hidraulike, mbulon një sipërfaqe prej 12.000 metra katrorë. Ne kemi më shumë se 100 grupe të pajisjeve të mëdha të prodhimit, të tilla si lathes CNC dixhitale, qendrat e përpunimit, të lartë saktësi rëndë makine dhe saktësi të lartë makina honing etj 
  Hanshang hidraulike zotëron një R & D kryeministër ekip në China.The R & D ekip punëson shkëlqyer fluide software simulim AMESim.FLUENT.Matlab dhe 3D modeli design software Solidworks, të cilat mund të sigurojnë shumë të efektshme, të lartë-besueshmëria, shumë-saktësia e R & D produts. 
  Menaxhimin e jonë ka zbatuar modelin e administratës ERP, dhe mori vërtetimin e ISO9001: 2008 dhe certifikatë CE.

  Krijimi markë më të mirë në fushë hidraulike është objektiv i hidraulikë hanhang. Ju jeni të mirëpritur për të vizituar kompaninë tonë për bashkëpunim të biznesit.


  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !