• Телефон: + 86-574-86361966
 • Е-пошта: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  OUTLET ЕЛЕМЕНТИ TMWE6

  Краток опис:

  12


  детали за производот

  Тагови производ

  Технички податоци

  Max.flow стапка (L / min) 50
  0perating притисок (Mpa) 25
  0il чистота NAS класа 1638 级 и ISO4406 класа 20/18/15

  Димензии за инсталирање

  7777


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  WhatsApp Online Chat !