• Телефон: + 86-574-86361966
 • Е-пошта: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  MOPRN-06 ТЕКОВИ Diverters

  Краток опис:

  31


  детали за производот

  Тагови производ

  Технички податоци

  модел MOPRN-06
  стапка Максимален проток (l / min) 50
  Максимален работен притисок (MPa) 25
  Вентил тело (Материјал) Површинска обработка (Леење) фосфат површина
  масло чистота NAS1638 класа 9 и ISO4406 класа 20/18/15

  Карактеристични криви (се мери со HLP46, Voil = 40 ℃ ± 5 ℃)

  777

  димензии за вградување

  888

   

  999


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

  WhatsApp Online Chat !