• Телефон: + 86-574-86361966
 • Е-пошта: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  IHDR DUAL CROSS олеснување вентил

  Краток опис:

  23


  детали за производот

  Тагови производ

  Технички податоци

  модел IHDR-3/8 IHDR-1/2
  Макс .flow стапка (L / min) 45 60
  Работен притисок (МПА) 31,5
  масло чистота
  Вентил тело (Материјал) Површинска обработка (Челик тело) Површинска јасно поцинкување

  Димензии за инсталирање

  qwrqwe1111

  модел G L1 L2 L3 H P M D јас
  IHDR-3/8 G3 / 8 205 85 38 30 54 70 9 S4
  IHDR-1/2  G1 / 2 216 85 44 32 60 88 9 S4

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   Прашање Сега
   • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

   WhatsApp Online Chat !