• Телефон: + 86-574-86361966
 • Е-пошта: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  Контактирајте не

  Ningbo HanShang Хидраулични копродукции, ООД.

  адреса

  Број 118 Qiancheng патот, Zhenhai,

  Ningbo, провинција Жеџијанг, Кина

  Е-пошта

  info@nshpv.com

  телефон

  Тел: + 86-574-86361966

  Факс: + 86-574-86361266 

  Whatsapp: + 86-13248606363

  часа

  Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

  Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

  Недела: Затворено

  Сакаат да работат со САД?

  Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда


  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  WhatsApp Online Chat !