• Телефон: + 86-574-86361966
 • Е-пошта: info@nshpv.com
  • sns03
  • sns04
  • sns06
  • sns01
  • sns02

  за нас

  hanshangabout (1)

  Ningbo hanshang хидраулични ко., Ltd  е основана во 1988 година, е претпријатие вклучувајќи R & D и производството на хидраулични вентили и хидраулични системи, зафаќа површина од 12.000 квадратни метри. Имаме повеќе од 100 групи големи производство на опрема, како што ЦПУ дигитални стругови, обработка центри, висока прецизност мелење машина и висока прецизност усовршувајќи машини итн 
  Hanshang хидраулични поседува еден премиер R & D тим во тимот China.The R & D вработени одличната течност симулација на софтвер AMESim.FLUENT.Matlab и 3D модел дизајн софтвер SolidWorks, која може да се обезбеди високо-ефикасна, високо-сигурноста, високо-точноста на R & D produts. 
  Нашиот менаџмент има имплементирано модел ERP администрација и добиено сертификат за ISO9001: 2008 и CE сертификат.

  Креирање најдобар бренд во областа на хидраулични е цел на hanhang хидраулика. Вие сте добредојдени да ја посетите нашата компанија за деловна соработка.


  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

  WhatsApp Online Chat !